Ostatni produkt
double-dragon!!!.png

Double DRAGON!!!

Cena:9.99
Wizyt:
Dzisiaj: 6Wszystkich: 130158

recenzje - gry pegasus

        W sklepie internetowym gra pegasus stworzyliśmy dział w celu zaprezentowania i przypomnienia najciekawszych gier na konsolę pegasus. Poniżej opisane są takie hity jak gry mario, gra contra, gra tanki, gra pac man, a także gra Ducker Hunt czyli słynne kaczki. A to tylko niewielka namiastka gier dostępnych na grę telewizyjną jaką jest pegazus. W naszym sklepie mamy dostępne cardlidge z dużą ilością gier. 
         Dział ten jest aktualizowany, powstają nowe recenzje i  opisy gier. Szukając zapomnianego tytułu, a mając w pamięci wizualny obraz waszej ulubionej gry, tutaj możesz odnaleść Twój ulubiony tytuł.

 • gry-mario.jpg

  Gry Mario

  SUPER MARIO BROS
   
        Jest chyba najbardziej znaną grą na konsolę pegasus, biła i nadal w gronie bije rekordy popularności. Doczekała się kilku wydań na konsolę pegasus, znanę są tytuły DOKTOR MARIO, Mario Bros 4 czy Mario Bros 2. Jednak najbardziej grywalną wersją jest...

 • gra-contra.jpeg

  Gra Contra

          Contra – gra zostałą wydana przez firmę KONAMI w 1987 roku.  Gracz wciela się w komandosa walczącego z terrorystami i kosmitami. Gra największą popularność zdobyłą wśróde koneserów automatów do gier. W świecie wydawana była na konsolę NES w Polsce zaś jej popularność wzrosła dzięki konsoli pegasus.

 • gra-tanki.jpg

  Gra Tanki

         Słynne TANKI - czyli przez nas nazywane CZOŁGI to inne określenia gry TANK 1990, jak sama nazwa wskazuje gra na konsolę PEGASUS ukazała się w owym roku. Gra wydana została przez firmę NAMCO, jej wcześniejsze odsłony na automaty zręcznościowe to TANK BATTALION oraz BATTLE CITY.

 • gra-pac-man.png

  Gra Pac man

              Pac Man to kolejny klasyk z gier na Pegasusa i Konsolę NES, pierwsze jej wydanie pochodzi z roku 1980, na automaty zręcznościowe. Doczekała się w zasadzie przeróbek poprzez Atari, Amigę, Segę, Gameboy, po dzisiejsze czasy. Lecz największą popularnością cieszyła się w okresie gdy królowały gre video - telewizyjne pegasus.