Ostatni produkt
double-dragon!!!.png

Double DRAGON!!!

Cena:9.99
Wizyt:
Dzisiaj: 8Wszystkich: 130160

Gry Mario

recenzje - gry pegasus » Gry Mario

SUPER MARIO BROS
 

      Jest chyba najbardziej znaną grą na konsolę pegasus, biła i nadal w gronie bije rekordy popularności. Doczekała się kilku wydań na konsolę pegasus, znanę są tytuły DOKTOR MARIO, Mario Bros 4 czy Mario Bros 2. Jednak najbardziej grywalną wersją jest...


       W tej grze platformowej wcielamy się w postać bohatera, jest to Mario lub w wypadku gry na dwóch graczy - Luigi. Głównym celem gry jest pokonywanie etapów by na końcu uratować swą księżniczkę. Każdy etap kończy się walką z potworem, bossem w naszym przypadku mamy doczynienia z dziwactwem złówio podobnym. W grze cieszy miła sceneria jak na owe czasy, oraz zróżnicowana trudność kolejnych poziomów, wędrówkę po świecie mario utrudniają nam złówie, różne kolczatki trujące ryby, kwiaty które mogą nas ugryść. W grze są też bonusy takie jak:
  • grzybek - po jego zjedzeniu nasz mario rośnie, oraz ma możliwość burzenia murów - to bardzo przydatna opcja ponieważ czasem w murach są ukryte bonusy takie jak pieniążki- warto zbierać ponieważ każde 100 monet to nowe życie.
  • kwiatek - po zjedzeniu tego czarodziejskiego kwiatu nasz mario ma możliwość strzelania palącymi się kulami
  • gwiazdka - niczym gumisiowy sok z gumi jagód sprawia iż nasz bohater jest nieśmiertelny.
Świat super mario bros to świat magiczny, w grze ukryte są przejścia, dzięki którym możemy dostać się do końca poziomu a nawet do innego świata. Nie będę tutaj zdradzał szegółów - odkryjcie na nowo je sami.